Recenze Parazitol

 • Anna
  Objevily se červi u syna. Doporučuje kapsle Parazitol v nemocnici, do které jsme šli. Použít je velmi snadné, a chuť je příjemná, dítě nemůže mít averzi. Později kurz červi úplně pryč, stejně jako zdraví dítěte se stal ještě lepší.
  Parazitol
 • Jaroslav
  Když se objevil svědění v zadní uličce, pak okamžitě jsem si uvědomil, že je třeba koupit kapsle Parazitol. Proč padla volba právě na ně? Protože není čas nich využil. Kvalitu a účinek na nejvyšší úrovni. Doporučuji.
  Parazitol
 • Anna
  Nedávno, aby zaujali testy na všelijaké parazity a oni se potvrdily. Tam, kde je a aby zaujali analýzy se doporučuje tobolky proti parazitům Parazitol. Řezná kurz a vše se vrátilo do normálu. Zdravotní stav je vynikající.
  Parazitol
 • Věra
  Měsíc dva před koupila Parazitol. Ale ne proto, že se objevili paraziti, a pro prevenci. Je to už 2 měsíce a ještě ani jednou jsem nedostala. A poradit kapsle moje maminka, která se potýká s takovým problémem, a maminka špatného nedoporučuje.
  Parazitol
 • Miroslav
  Koupil kapsle Parazitol čistě pro prevenci, tak jako asi před 7 měsíci se objevily parazity. Já jsem se jim úspěšně vyléčit a nyní se projít preventivní kurz. Jako vždy vše v pořádku, poradit.
  Parazitol
Hodnocení Parazitol
4.6
5