Kompletní očistu těla bylin v domácích podmínkách.

byliny

Před léčbou jakékoliv nemoci je třeba udělat úklid organismu, po které odcházejí mnoho problémů.

Vynikající efekt dává kompletní očista organismu bylinkami komplexně v rámci systému, ale lze i selektivně.

Pokud by se člověk podíval dovnitř sebe, on okamžitě pochopil bych příčinu svého nezdraví. Jste mohli vidět uvnitř svého tlustého střeva 10 kg výkaly nebo 1-2 litry slizu podobného hnědé řasy, v níž se hemží červi. Podivné porosty na stěnách tlustého střeva, podobně jako medúzy nebo houby — tak vypadají polypy. V jeho břišní dutině, zejména na spodní části břicha, měli byste vidět hromadění hlenu.

Zejména zahrozil by Vás vlastní vzhled jater, Balené kameny samého pestré barvy, znečištěné hmotností. Mnoho kamenů je písek, u některých jsou ucpané kameny. Plíce jsou vyplněny hlenu a maxillary sinuses plné velké množství hnisu.

Lidé ve věku 40 let, s úžasem by zjistili, že asi ⅓ buněk jejich těla se staly staré a neplní své funkce. Část z nich zemřel a svým rozkladem otravuje tělo.

Specifický zápach naznačuje, tento proces! Kromě toho, že by zkoumal špinavou krev a mnoho dalšího, co, napadlo by je.

Poté, co viděl to všechno, budete okamžitě by pochopil, že srdce bolí od otrávil krve, špatné trávení — od špinavé jater, ztráta zraku a sluchu — od nahromaděné v hlavě hnisu, a kýlu a pohlavní slabost se objevily od nahromaděné spodní části břicha hlenu. Vše zacházet s léky je možné, ale nejprve je třeba hráběmi a fyzickou špínu z organismu.

Fáze:

  1. Jak se zbavit parazitů, mikrobů, plísní a bakterií
  2. Jak se zbavit polypů ve střevech, zácpa, papilomy
  3. Očista tlustého střeva, jater, žlučníku, slinivky břišní.
  4. Vylučování soli z kloubů
  5. Očista krve a cév
  6. Čištění plic a průdušek
  7. Očista ledvin
  8. Posílení imunity

Neviditelný svět parazitů. Jak se zbavit parazitů, mikrobů, plísní a bakterií

Nebojte šoku, když zjistil pravdu o vašem těle: je to na 10-15% tělesné postižených s červy různých druhů. Znám asi 20 tisíc odčervení, parazitární v lidském těle. Zatímco muž je silný a mladý, paraziti nejsou vytvářejí zvláštní problémy zdraví, ale postupem času paraziti oslabují svého pána stále více a více, vypořádání a kolonizovat ten nebo jiný orgán. Poškození a ucpat cév, které vytvářejí základ pro cévní mozkové příhody, kardiovaskulární onemocnění, rakoviny, cukrovky, sklerózy, cholecystitida, dyskineze, cirhózy jater. Je to nemoc 3-4 druhů červů giardia, kočky, Fluke, fascioliasis. Chronické neodbytná bronchitida, sars a ARI jsou důsledkem osídlení alveolů plic červy paragonimoses. Paraziti v procesu života vydávají tolik škodlivých a toxických látek, které organismus musí vytvářet tukovou tkáň, aby je rozpustit. Média široké lentetsa a býčí tasemnice — většina tlustí lidé. U dopravců trpasličí tasemnice na těle velmi mnoho papilomy. Dysbiózou — osídlení střeva non-symbiotic (zahraničním) mikroorganismy. Vymanila z gill-parazitů, začnete shodit tuk a vodu jako rozpouštědlo nečistot, a ihned je třeba vyčistit střeva a játra, žlučník, aby mrtvých parazitů.

Jak se zbavit polypů ve střevě, konečníku, žaludku, papilomy, zácpa

Undigested veverky jdou v hloučku a pád na pravou rostoucí část tlustého střeva "v rezervě", a při každém jídle jsou přidány nové fekální hroudy, vrší do 40 kg v záhybech-kapsy po celá desetiletí. Začíná hniloba, a sací systém tlustého střeva se honí do těla jedy, karcinogeny, odpady, produkty rozpadu, které se usazují na stěnách oběhového systému. Kromě toho, střevo je elastická, deformované, obklady a vytlačuje ze svých míst orgány v břišní dutině — slezina, žaludek, slinivku. Při obnově sigmoid střeva rozvíjet myomy dělohy, cysts vaječníků, bend dělohy. Stlačený tepny, žíly, nervy. Vyvíjí hemoroidy-křečové kolem konečníku, zácpa, u mužů prostatitis, impotence. Pokud máte na těle jsou polypy, hanging mateřská znaménka, zvláště na krku, pod paží, a tak dále, to hovoří o tom, že máte polypy ve střevech, od sotva znatelné nádor až 3-4 cm v průměru. Polypy jsou neškodné. Při delší existenci buňky polypu mohou stát maligní. V průměru každý pátý polyp se změní v rakovinu.

Očista organismu (střeva, játra, žlučník, slinivka břišní)

Očista jater začíná s čtyři-denní školení bylinkami, během níž se kameny částečně rozpustí, jsou měkčí a žlučových kanály rozšiřují. Ucpané kanálky vyloučena, pokud se příprava k postupu provedena v přísném souladu s režimem léčby. V těchto dnech je možné pracovat. Na pátý den začíná očista. Budete v šoku, když na vlastní oči uvidíte, co z vás vyjde. Při ranním čištění střev vyjde na 10 kg bahna, při 1-2 bowel movement— jdou fekální zbytky, červi, sliz. Celý den se zbaví játra, žlučník: jdou rozpuštěné oblázky v podobě želé nebo hlíny, žluté vločky, hnis, semena, fólie (precancerous). Jak nemůžete dostat nemocný, nosí všechno v sobě roky? Očista trvá dva týdny. Za tuto dobu ztratí až 10 kg, klesá břicho. Pro efektivnější očistu jater se doporučuje tento postup strávit 4 krát, jednou za čtvrtletí, a pak jednou za rok na jaře.

Lidské tělo — systém, který reguluje sám sebe, která se při znečištění není schopen plnit své funkce, a člověk onemocní. Pod sprchou umýt každý den, ale uvnitř? To je důvod, proč pokusy, jak se zbavit nemoci pomocí tablet nedávají výsledek, a různé drahé krémy a masky nezlepší pleť. Vrásky se stává ještě více, a každá z nich odpovídá strusky toho či onoho orgánu. Vrásky nad horním rtem poukazují na útlak střev, váčky pod očima — ucpané ledviny a tak dále, Tak musím kupovat drahý krém? Není to snazší odstranit příčinu vrásek a stárnutí pokožky, kartáčování tělo? V důsledku odstranění z těla parazity, jedy a nečistoty jsou normalizovat metabolismus, funkce žláz vnitřní sekrece, hmotnost těla, zmizí alergické jevy, apatie, bolesti hlavy. Zvyšuje výkon, flexibilitu, chuť do života, zlepšuje barvu obličeje, jde o omlazení, hladké vrásky.

Metoda čištění je prevencí.

Téměř všem lidem se doporučuje metoda čištění těla s cílem prevence. V procesu desetiletích využívání poplatky nežádoucích jevů není odhaleno.