Nejúčinnější způsoby, jak očistit tělo od parazitů

Organismy, které žijí z jiných organismů a používají je jako stanoviště a zdroj potravy, se nazývají paraziti.

Giardia, Trichomonas, chlamydie, škrkavka, opisthorchis, houby - to vše jsou paraziti, kteří využívají lidské tělo jako stanoviště a zdroj potravy. A to je jejich velmi malá část. Ve skutečnosti v lidském těle žije více než 300 druhů parazitů.

Výsledkem jejich vitální činnosti je řada nemocí, z nichž mnohé jsou velmi závažné. Paraziti jsou navíc maskovaní, projevují se chorobami, zdánlivě s nimi nesouvisí. V tomto případě symptomatická léčba nepřináší žádné výsledky, protoženeovlivňuje příčinu onemocnění.

Co tedy v tomto případě dělat? Čištění těla od parazitů je odpovědí na tuto otázku.

Jak očistit tělo od parazitů? V současné době je známo poměrně málo způsobů, jak tento problém vyřešit. Zvažme je podrobněji.

parazity v lidském těle

Léky

Farmakologie dnes nabízí velké množství antiparazitických léků.

Jedná se o tak dobře známá činidla jako nemosol, medizol, albendazol, vermox, vormin, decaris a mnoho dalších.

Všechny tyto léky mají poměrně silný antiparazitický účinek, který umožňuje zničit téměř jakýkoli druh parazita.

Jejich použití však nejčastěji způsobuje u pacientů řadu vedlejších účinků a komplikací. Proto lze takové léky užívat pouze pod dohledem odborného lékaře.

Jak očistit tělo od parazitů pomocí léků (dávkovací režimy pro různé invaze):

Účinná látka Choroba Schéma příjmu
Nifuratel Giardiasis (lamblia) Dospělí 400 mg 2-3krát denně po dobu 7 dnů, děti-30 mg / kg tělesné hmotnosti pro 2 dávky denně po dobu 5-7 dnů.
Praziquantel Opisthorchiasis (opisthorchiasis) Základní dávka je 40-75 mg / kg, optimální - 60 mg / kg (ve 3 dávkách s odstupem 4 hodin po dobu 1 dne
Erythromycin Chlamydie (chlamydie) 4krát denně, 500 mg jednu hodinu před jídlem po dobu 10-14 dnů, s chronickými a komplikovanými formami - déle než 14 dní.
Metronidazol Trichomoniasis (Trichomonas) První den 1 tabletu 4krát ústy zapít vodou. Od druhého do sedmého dne včetně 1 tableta 3krát denně
Mebendazol Enterobiasis (pinworms) Dospělí a děti starší 10 let 100 mg (1 tab. ) Z léku jednou. Děti od 2 do 10 let 25-50 mg jednou

Léčivé rostliny

léčivé byliny proti parazitům

Čištění těla od parazitů bylinnými léky se obvykle nazývá lidové léky nebo lidové prostředky.

V historii uzdravování různých národů je známa řada rostlin, které mají antiparazitární účinky. A na rozdíl od moderních léčiv nemají žádné vedlejší účinky. Dnes je mnoho z nich studováno a aplikováno v praxi.

Jedná se o výrobky jako česnek, hřebíček, černé vlašské ořechy, grapefruitová semínka, tansy květiny, dýňová semínka a další.Mají depresivní nebo paralyzující účinek na různé orgány parazitů. Kromě toho mají nejen antiparazitické, ale také antiseptické, protizánětlivé a antisklerotické účinky.

Níže jsou uvedeny nejúčinnější recepty na kontrolu parazitů.

Dýňová semínka pro parazity

dýňová semínka proti parazitům

Díky svému jedinečnému složení mají dýňová semínka mírný projímavý účinek, mají choleretický a protizánětlivý účinek a jsou vynikající v boji proti střevním parazitům.

Tradiční medicíně se doporučuje používat semena nerafinovaná během infekce, protože tenká zelená skořápka, která je pod kůrou, obsahuje velmi důležitou látku, cucurbitin, skutečný jed pro parazity. Cucurbitin brání růstu a reprodukci parazitů, blokuje jejich pohyblivost, v důsledku čehož se rychle vylučují z těla.

Dýňová semínka jsou zcela bezpečná k použití, nemají vedlejší účinky a toxické účinky na lidské tělo.

Jak vzít dýňová semínka od parazitů (oblíbené recepty):

 1. Prášková dýňová semínka (300 g), přidejte vodu (50 ml), med (75 g), promíchejte ingredience. Směs by měla být konzumována v malých porcích do hodiny. Po několika hodinách vypijte projímadlo.
 2. Dýňová semínka (500 g) nameleme, suroviny nalijeme do kastrůlku, zalijeme dvojnásobným množstvím vody (1 l), přikryjeme pokličkou, asi dvě hodiny dusíme ve vodní lázni, bez varu nálev scedíme. Vývar se pije na prázdný žaludek hodinu v malých porcích.
 3. Smažte dýňová semínka (200 g) na pánvi bez přidání oleje, poté ochlaďte, rozdrťte na prášek, přidejte nasekané stroužky česneku (5 ks) a med (2 polévkové lžíce), důkladně promíchejte přísady a nechte louhovat den na tmavém místě. Náprava se užívá: pro dospělé - lžíce na prázdný žaludek, pro děti - čajová lžička na prázdný žaludek.

Pelyň z parazitů

pelyněk proti parazitům

Složení pelyňku obsahuje značný počet aktivních složek, včetně alkaloidů, kyselin, tříslovin, phytoncidů, silice. Specifickou hořkost pelyňku zajišťují glykosidy anabsintin a absintin. Tyto stejné látky hrají rozhodující roli při vyhánění parazitů.

Nejúčinnější jsou suché listy pelyňku. Tato rostlina se používá samostatně nebo v kombinaci s jinými bylinami, které mají antiparazitické vlastnosti.

Jak vzít pelyněk od parazitů (oblíbené recepty):

 1. Pelyněk prášek. Rozemlete suché listy šalvěje (100 g). Týden si dejte lžičku prášku každé 2 hodiny. Takový prostředek také stojí za to pít pro prevenci helmintiázy.
 2. Odvar z pelyňku na klystýr. 1 čajová lžička pelyňku se nalije do 1 litru vroucí vody, vaří se 30 sekund. Výsledný vývar se infunduje po dobu 10 minut a poté se ochladí na 40-42 stupňů. Tyto horké klystýry se podávají před spaním jednou denně po dobu jednoho týdne. Objem klystýru není 100 ml.
 3. Alkoholová tinktura z pelyňku. Suchá tráva (100 g) se nalije 0, 5 litru alkoholu, je lepší vzít si lékařský. Infuzuje se 3 týdny na tmavém místě. Musíte pít před jídlem třikrát denně, 30 kapek.

Tansy od parazitů

Tansy obsahuje velké množství užitečných látek s antihelmintickými a obecnými zdravotními vlastnostmi. Mezi hlavní patří hořkost, thujon, flavonoidy, alkaloidy, třísloviny, kyselina askorbová, vitamíny, silice, minerální sloučeniny, bílkoviny. Hlavní část užitečných složek je obsažena v květenstvích.

Terapie parazity se provádí kvůli přítomnosti thujonu v silici tansy, která má toxický účinek. Jakmile se ocitnou v těle parazitů, zničí jejich centrální nervový systém a rychle zemřou.

Jak vzít tansy od parazitů (oblíbené recepty):

 1. Tansy prášek. Vysušte rostlinu nebo si kupte hotovou bylinku v lékárně a rozemlejte ji v mlýnku na kávu. Prášek se užívá 1 čajovou lžičku 2krát denně na prázdný žaludek s malým množstvím vody. Po 20 minutách můžete jíst. Průběh léčby je 30 dní.
 2. Odvar z tansy pro klystýr. 1 polévkovou lžíci nasekaných tansy semen zalijte 500 ml vroucí vody a nechte, dokud nálev úplně nevychladne. Klystýr se provádí večer, krátce před spaním.
 3. Infuze tansy. Na 2 polévkové lžíce rostlinného květenství musíte vzít 1 litr vody a přivést ingredience k varu. Vypněte oheň a nechte produkt vyluhovat, dokud zcela nevychladne. Vezměte vývar 3krát denně před jídlem, půl sklenice po dobu 20 dnů. Pokud jde o prevenci, stačí vypít odvar jednou týdně.

Biorezonanční terapie (fyzioterapeutické metody)

fyzioterapie proti parazitům

Tato metoda zajišťuje elektromagnetické potlačení metabolických procesů parazitů s příslušnými frekvencemi. Lidské tělo je ovlivněno slabým elektromagnetickým polem, které pro něj nepředstavuje žádné nebezpečí, ale účinně bojuje s parazity. Tato metoda prakticky nezpůsobuje u pacientů žádné vedlejší účinky.

Dnes se pro likvidaci parazitů vyrábí mnoho různých zařízení: Paracelsus, ministerstvo pro mimořádné události, Radomir a další. Princip jejich fungování je založen na skutečnosti, že každý druh parazita - od nejmenšího po největšího - má pouze svou vlastní rezonanční frekvenci. Právě na této frekvenci je potřeba ho ovlivnit.

Při používání antiparazitárních zařízení však existují tři problémy:

 • paraziti jsou schopni změnit svou frekvenci a uniknout z expozice;
 • pokud je tímto způsobem zničena velká masa parazitů, pak se v těle začnou rozkládat a hrozí nebezpečí hyperintoxikace - těžké otravy produkty rozpadu;
 • některé prvky těla, zejména erytrocyty, mají stejnou rezonanční frekvenci jako některé druhy parazitů. Po elektromagnetickém vystavení frekvenci se tyto částice krve dostanou do stresového stavu. Pod mikroskopem je vidět, že okraje erytrocytů, obvykle rovnoměrné, po ozáření frekvencí mají nepřirozený zubatý tvar - to je stresující stav krve.

Speciální programy

Dnes jsou obzvláště oblíbené speciální programy na čištění těla od parazitů. Existuje mnoho takových programů.Snad jedním z nejpopulárnějších je N. A. Semenova.Dokončení tohoto programu bude trvat dva týdny.

Boj proti parazitům by tedy měl začít klystýrem. Klystýr se provádí dva dny ráno a večer.Následující klystýr jsou tři odčervení.

 1. První odčervení se provádí po dobu tří dnů a zahrnuje dvě akce: ráno a večer musíte vypít sto mililitrů infuze pelyňku a ráno udělat mini-klystýr z infuze česneku.
 2. Druhé odčervení trvá pět až sedm dní, během kterých budete muset vzít dýňová semínka a výluh z rostlin, které mají docela silný phytoncidní účinek.
 3. Třetí fáze odčervení zahrnuje čištění jater olivovým olejem a citronovou šťávou.

Aplikace parafarmak

Vysoce kvalitní systémy čištění parazitů na bázi parafarmaceutik obvykle obsahují dva hlavní moduly.

První je vlastně zodpovědný za odstranění parazitů a druhý je zaměřen na posílení a posílení ochranných funkcí samotného organismu, zvýšení jeho tónu, obnovení funkcí vylučovacích systémů. Organicky kombinuje staleté lidové zkušenosti a úspěchy moderní vědy. Ale samozřejmě mluvíme o opravdu vysoce kvalitních parafarmakách.

Takové doplňky stravy lze užívat spolu s obecným průběhem léčby drogami, což minimalizuje rozvoj závažných vedlejších účinků a komplikací.

Každá osoba musí podstoupit antiparazitární program jednou za šest měsíců nebo za rok. Jediným požadavkem je, aby tento program byl 100% bezpečný.